- dublajefendisi All Instagram Videos and Photos

Downloads : 1

- @dublajefendisi

“E ceket onemli tabi Keşfetten gelenler için @dublajefendisi Admin @korayxakdeniz . . . . . . . . . #sabriabi #türkfilmi #komiksahneler…”


Downloads : 4

- @dublajefendisi

“Shsvdsbvdhsbsbs sabah sabah haykırdım lan


Downloads : 1

- @dublajefendisi

“Su yakmıyoruz biz burada delikanlı can yakıyoruz can ! Sonunda video paylaşıldı lütfen yorum yapmadan geçmeyin.”


Downloads : 2

- @dublajefendisi

“Bunlarında anlaşması böyleymiş değişik arkadaş etiketleme postu Spam kalkması için internetinizi kapatıp atabildiğiniz kadar yorum atıp…”


Downloads : 1

- @dublajefendisi

“İçerde faruk 2 Serisi


Downloads : 1

- @dublajefendisi

“İnekler ne içerler


Downloads : 1

- @dublajefendisi

“Hesabımız spam altında keşfete düşmüyor spam silmek için interneti kapatıp 5-10 yorum atarsanız sevinirim @dublajefendisi Via @aboootv…”


Downloads : 1

- @dublajefendisi

“Googleyi çıkmaza sokmak


Downloads : 2

- @dublajefendisi

“Patlama seven arkadaşını etiketle


Downloads : 3

- @dublajefendisi

“Çıldırmalık Montajlar ksjddldmdndnssjhsjsb @dublajefendisi Via @aboootv #antepdublaj #dublajadam #dublajtürkiye #dublaj #amerikandublaj…”


Downloads : 7

- @dublajefendisi

“Ambulanscı maymunlar hüsen abiyi unuttular


Downloads : 1

- @dublajefendisi

“HİKAYELERİMDE BİRÇOK DUBLAJ GÖREBİLİRSİNİZ. @dublajefendisi Via: @mustafasolaq #antepdublaj #dublajadam #dublajtürkiye #dublaj…”


Downloads : 2

- @dublajefendisi

“Çıldırmalık Montajlar sjsjlaksksk @dublajefendisi Via @aboootv #antepdublaj #dublajadam #dublajtürkiye #dublaj #amerikandublaj…”


Instagramdan video indir işlemi nasıl yapılır?


Videoindirme.com programsız ve ücretsiz olarak, instagramdan dilediğiniz videoları ve fotoğrafları, en kaliteli şekilde indirmenizi sağlayan %100 yerli video indirme platformudur. Diğer instagram video indirici sitelerden farklı olarak videoindirme.com’a hesabınızı ya da şifrenizi girmenize gerek kalmadan yalnızca indireceğiniz videonun ya da fotoğrafın linkini kopyalayarak istediğiniz kadar indirme gerçekleştirebilirsiniz.İnstagramdan video veya fotoğraf nasıl indirilir adım adım öğrenelim:


1. Instagrama android ya da iphone telefonunuzdan giriyorsanız videonun ya da fotoğrafın sağ üst köşesinde bulunan 3 noktaya (…) tıklayarak açılan pencerede bağlantıyı kopyala butonuna tıklamanız yeterli.

instagram video indirici

Eğer webden giriyorsanız videoya veya fotoğrafa tıkladıktan sonra yalnızca linki kopyalamanız yeterli olacaktır.

instagram video indirme


2. Daha sonra videoindirme.com’u açarak üst bölümde bulunan “Video-fotoğraf linkini buraya yapıştırın...” yazan bölüme kopyalamış olduğunuz bağlantıyı yapıştırıp ardından VİDEO – FOTOĞRAF İNDİR butonuna basmanız yeterli.


instagram video indir

3. Açılan sayfanın orta bölümünde paylaşım sahibinin adı, instagram profil resmi ve yaptığı kısa açıklamayla birlikte, kopyaladığınız video veya fotoğrafın geldiğini göreceksiniz. Hemen bu bölümün altında videoyu indir butonuna basarak videonuzu indirebilir ya da video oynarken sağ alt köşesinde çıkan 3 noktaya tıklayarak indir butonuna basıp yine videonuzu indirebilirsiniz. İnstagramdan video indirmek bu kadar kolay :)


instagram video indirmek

videoindirme.com 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Hiçbir video kendi sunucularımızda barındırılmamaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, [email protected] mail adresine video linkini ile birlikte şikayette bulunabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to [email protected] email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.

Diğer Projelerimiz : Yemek ve tatlı tarifleri - Instagram video indir - Bim aktüel ürünler - Yemek tarifi paylaş -