- snapyotube All Instagram Videos and Photos

Downloads : 1

- @snapyotube

“~Öyle bir sessizlik ki benimkisi dışım sükût.... Ìçim kıyâmet.. .... ..Hayırlı Akşamlar Diliyorum ✋


Downloads : 4

- @snapyotube

“Ağlayan insandan zarar gelmez kardeş✋


Downloads : 4

- @snapyotube

“~Günaydın ✋


Downloads : 3

- @snapyotube

“Allah'ım!.. Aklımıza sükunet___ ____Kalbimize huzur, Ruhumuza inşirah,____ ____Gözümüze ibret, Dilimize letafet,______ Hayatımıza…”


Downloads : 6

- @snapyotube

“Bedelini ağır ödediğimiz hayata bir bardak çay bir kaç mısra şiir kocaman bir "EYVALLAH" yakışır. [email protected] Huzurlu vakitler diliyorum.…”


Downloads : 8

- @snapyotube

“Sakın beni yoruldu olarak bilmeyin, sadece sessizliğe büründü kenara çekildi olarak bilin. . Huzurlu Vakitler Hayırlı Cumalar Dualarda…”


Downloads : 6

- @snapyotube

“Gördüm zamanın devranı farklı, Ne hüzün sürekli,ne de sevinçler. Huzurlu vakitler diliyorum. ______________________________________________…”


Downloads : 4

- @snapyotube

“Ve en çok sana ihtiyacım varken, en çok da sende kırıldım..


Downloads : 5

- @snapyotube

“Keşke dedim; Ateşten, yazıdan önce insanlığı bulsalardı!! #huzurluvakitler _______________________________ Daha fazlası için takip edin.


Downloads : 4

- @snapyotube

“Vakit gece elemleri kederlere ekleyip hayaller denizinde eritme vakti hasretlerle vuslatlari kavusturup suskunlar diyarina uğrama vakti…”


Downloads : 5

- @snapyotube


Downloads : 2

- @snapyotube


Downloads : 8

- @snapyotube

“İnsanı sessiz kalmaya zorlayan acı, Onu bağırmaya zorlayan acıdan çok daha ağırdır. _______________________________ Daha fazlası için takip…”


Downloads : 2

- @snapyotube

“Hayırlı huzurlu akşamlar diliyorum


Downloads : 1

- @snapyotube

“Hayırlı Akşamlar


Downloads : 5

- @snapyotube

“BEĞENİ ve YORUM Yapan Herkese Teşekkür ediyorum. Huzurlu Vakitler Dilerim.


Downloads : 7

- @snapyotube

“Ağlamak.... Ruhun kanama şeklidir. Sargısı yok, Çaresi yok. "SEBEBİ VAR! " Unutma gün gelir dökdüğüm yaşlar Senden hesap sormaya başlar...…”


Instagramdan video indir işlemi nasıl yapılır?


Videoindirme.com programsız ve ücretsiz olarak, instagramdan dilediğiniz videoları ve fotoğrafları, en kaliteli şekilde indirmenizi sağlayan %100 yerli video indirme platformudur. Diğer instagram video indirici sitelerden farklı olarak videoindirme.com’a hesabınızı ya da şifrenizi girmenize gerek kalmadan yalnızca indireceğiniz videonun ya da fotoğrafın linkini kopyalayarak istediğiniz kadar indirme gerçekleştirebilirsiniz.İnstagramdan video veya fotoğraf nasıl indirilir adım adım öğrenelim:


1. Instagrama android ya da iphone telefonunuzdan giriyorsanız videonun ya da fotoğrafın sağ üst köşesinde bulunan 3 noktaya (…) tıklayarak açılan pencerede bağlantıyı kopyala butonuna tıklamanız yeterli.

instagram video indirici

Eğer webden giriyorsanız videoya veya fotoğrafa tıkladıktan sonra yalnızca linki kopyalamanız yeterli olacaktır.

instagram video indirme


2. Daha sonra videoindirme.com’u açarak üst bölümde bulunan “Video-fotoğraf linkini buraya yapıştırın...” yazan bölüme kopyalamış olduğunuz bağlantıyı yapıştırıp ardından VİDEO – FOTOĞRAF İNDİR butonuna basmanız yeterli.


instagram video indir

3. Açılan sayfanın orta bölümünde paylaşım sahibinin adı, instagram profil resmi ve yaptığı kısa açıklamayla birlikte, kopyaladığınız video veya fotoğrafın geldiğini göreceksiniz. Hemen bu bölümün altında videoyu indir butonuna basarak videonuzu indirebilir ya da video oynarken sağ alt köşesinde çıkan 3 noktaya tıklayarak indir butonuna basıp yine videonuzu indirebilirsiniz. İnstagramdan video indirmek bu kadar kolay :)


instagram video indirmek

videoindirme.com 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Hiçbir video kendi sunucularımızda barındırılmamaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, [email protected] mail adresine video linkini ile birlikte şikayette bulunabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to [email protected] email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.

Diğer Projelerimiz : Yemek ve tatlı tarifleri - Instagram video indir - Bim aktüel ürünler - Yemek tarifi paylaş -